Podziel się:

PRZYGOTUJ SWOJE WŁOSY NA LATO Z BABYLISS®

Po tak długim czasie każda z nas nie może doczekać się lata, ciepła i słońca. Jednak należy pamiętać, że ta zmiana ma także znaczący wpływ na Twoje włosy. Zbyt duża ekspozycja na słońce może je osłabić i odwodnić. Jak zadbać o włosy i jednocześnie stworzyć nową stylizację na cieplejsze dni?

Po długim okresie mrozów, deszczu i niskich temperatur zbliżamy się do czasu, gdy będzie można zapomnieć o szalikach i czapkach, ciepłe buty będzie można zamienić na adidasy, a grube i długie spodnie na szorty i sukienki. Jednak wraz z większą ilością słońca i wzrostem temperatury Twoje włosy są bardziej narażone na przesuszenie. Mogą być słabsze, łatwiej się łamać, rozdwajać i ostatecznie wypadać.

Dlatego trzeba o nie dbać tak samo jak podczas sezonu zimowego. Najważniejsze to ich odżywanie i nawadnianie. Jednak z tym drugim także nie możesz przesadzić, bo zbyt wilgotne włosy bardziej się wysuszają.

Ochrona włosów zaczyna się w łazience

Żeby zadbać o włosy możesz skorzystać z dodatkowych odżywek, olejków, masek. Musisz pamiętać, że dieta ma także ogromne znaczenie dla ich stanu. Najwięcej czasu poświęcamy włosom w łazience i to właśnie tam powinnaś się przygotować na to, co przyniosą cieplejsze, letnie dni.

Wszystko zaczyna się od suszenia

Jeżeli chcesz zapewnić dobrą ochronę swoim włosom musisz wyposażyć się w odpowiedni sprzęt.

 BaByliss® Big Hair Luxe Hot Air to obrotowa suszarko-lokówka stworzona do idealnego i profesjonalnego suszenia każdego rodzaju włosów. Posiada zimny nawiew, funkcję jonizacji oraz powłokę ceramiczną, które zadbają o Twoje włosy. Suszarko-lokówka Big Hair Luxe Hot Air model AS970E od BaByliss®
cena: 369 zł

odatkowo urządzenie zapewnia zupełnie nową jakość stylizacji. Duża obrotowa szczotka z miękkim włosiem przytrzymuje, kontroluje i wygładza fryzurę, dzięki czemu w łatwy sposób odwzorujesz suszenie w profesjonalnym salonie. Natomiast szczotka z twardym włosiem nie tylko przyda się przy stylizacji grzywki, tak popularnej w tym roku, ale również nada włosom kształtu i objętości. Gładkość zapewni płaska szczotka.

Nadaj włosom naturalne nawilżenie

Idealnym rozwiązaniem na letnie problemy z włosami będzie Advanced Plasma Technology. Wyposażona w ten profesjonalny system suszarko-lokówka Hydro Fusion Big Hair od BaByliss® zapewnia skuteczną pielęgnację, a dodatkowo zjawiskową stylizację włosów.

Suszarko-lokówka Hydro Fusion Big Hair model AS773E od BaByliss®
cena: 399 zł

rządzenie emituje jony dodatnie i ujemne, które szybciej zamykają łuskę włosa ograniczając jego przesuszanie. Dzięki temu włosy zachowują naturalne nawilżenie i niesamowity połysk, a także nie puszą się. Co więcej, jony dodatnie są nieco silniejsze od ujemnych, przez co włosy stają się niesamowicie wygładzone. To znacząco zwiększa ich naturalną objętość.

Suszarko-lokówka sprawia, że włosy są miękkie i odżywione, naturalnie zdrowsze oraz jedwabiste. To spełnienie letnich marzeń.

Zadbaj o swoje włosy, nadaj im naturalne nawilżenie i styl z BaByliss®.

www.babyliss-totallook.pl

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!