Wszystkie atuty, dla których warto kupować lane perfumy

Podziel się:
laneperfumy2

Można stylowo wyglądać, ubierając się w second-handach. Można luksusowo pachnieć, wybierając lane perfumy. Kolorowa buteleczka nie świadczy o zawartości, a „zamienniki” znanych perfum mogą zaskakiwać, albo utwierdzać w przekonaniu, że cena nie jest wyznacznikiem jakości.

Lane perfumy – pomoc w znalezieniu zapachu swoich marzeń

Poszukiwania idealnego zapachu perfum mogą mało kosztować? Zdarza się, że urok pięknego flakonika był tak kuszący, że decyzja o kupnie perfum była spontaniczna. Jakie jednak towarzyszy rozczarowanie, kiedy okazuje się, że zapach nie do końca spełnia oczekiwania odbiorcy?

77% klientów wybiera zapach, kierując się renomą marki i strojnym opakowaniem, nie zważając na to co jest w środku. Tymczasem poszukiwania odpowiedniego zapachu, mogą kilkukrotnie kończyć się nieudaną próbą wyboru, a tym samym źle ulokowanymi pieniędzmi.

Można próbować znaleźć SWÓJ zapach, dzięki lanym perfumom, za które wyda się mało i nie będzie żałowało się ewentualnej, złej decyzji, która nie spełnia oczekiwań.

Niedrogi, a luksusowy prezent

Perfumy to idealny pomysł na prezent! Nie trzeba inwestować kroci pieniędzy, chcąc podarować oryginalny i elegancki upominek. Lane perfumy pomagają w wyborze.

Nie trzeba wstydzić się „zamiennika” chcąc podarować go na urodziny, Walentynki lub pod choinkę. Można natomiast uszczęśliwić i zaskoczyć wybraną osobę zapachem, który jest przez nią znany i lubiany. Wiedząc, jakie marki upodobała sobie bliska osoba, z łatwością można dobrać substytut w postaci lanych perfum.

Lane perfumy na każdą okazję

Można wybierać delikatne, ale eleganckie zapachy na co dzień. Można pachnieć świeżo latem, a nieco intensywnej zimą. Można także kusić egzotycznymi mieszankami, podczas romantycznych wyjść z ukochaną osobą. Do tego wszystkiego trzeba jednak posiadać kilka rodzajów perfum. Chcąc zebrać kolekcję oryginalnych marek, trzeba jednak zapłacić sporą kwotę. Można inaczej?

Można każdego dnia, w zależności od pogody, nastroju lub okazji, pachnieć inaczej, wybierając lane perfumy. Dzięki nim osiągalny jest luksus, wynikający z różnorodności posiadanych zapachów, w niskiej cenie. Oszczędność, której nie widać.

Dlaczego lane perfumy mogą poprawiać nastrój?

Zapach od zawsze towarzyszy kobietom i mężczyznom. Dopieszcza zmysły, otula tajemnicą, dodaje pewności siebie.

Kiedy wybrana stylizacja nie daje pełnej satysfakcji, można ją urozmaicić zapachem perfum lub biżuterią. O ile „zamienniki” złota lub cennych kamieni, dla znawców mogą być zauważalne i odebrane dość „kiczowato”, o tyle lane perfumy zawsze zapewnią autentyczność. Można więc „ubrać” się luksusowo, poprawiając sobie nastrój, a jednocześnie zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

6 komentarzy

  1. Jeśli chodzi o firmy szyjące akcesoria i odzież skórzana. to rzeczywiście warto rozglądać się na nowymi markami. Ja pisałam o tym w moim pisie o rodzajach skór naturalnych, polecam przeczytać. Nowe marki teczek, toreb skórzanych, i nie tylko także bardzo dobre buty, szyte w Polsce są robione przez niewielkie marki.

  2. Co powiecie o nowych skórzanych plecakach Belveder? Testowałam niedawno jeden na moim blogu skórzany plecak szyty w Polsce i przez kaletnika z Warszawy. Jeśli znajdziecie chwilę aby przeczytać to proszę o komentarz 🙂

  3. Lauro :), kochana, jeśli masz ochotę to chętnie mogę współpracować z Tobą odnośnie następnej takiej recenzji, ja też piszę o plecakach i skórzanych torbach. Aktualnie mieszkam w Warszawie, a ty?

Skomentuj artykuł!