Podziel się:

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, sklepy powolutku zaczynają stroić się na to piękne święto. Na witrynach sklepowych robi się bardzo czerwono – są balony, plakaty, serca, a wszystko to, aby uświadomić nam, jak ważny to dzień.

Dzień Zakochanych powinien być celebrowany każdego dnia, jednak 14 lutego chcemy uczcić nieco inaczej, chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy, tego dnia właśnie chcemy celebrować miłość na maksa.

Prezent walentynkowy

Jak już wspomniałam, czerwone witryny sklepowe kuszą potencjalnych klientów i zachęcają do zakupów. Prezent walentynkowy z pewnością sprawi wiele radości, zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bo jak to mówią każda okazja jest dobra, aby obdarować ukochaną osobę. Pomysłów na prezent z okazji Walentynek może być cała masa – od bielizny, po słodycze, czy biżuterię. Uważam, że ciekawym pomysłem na prezent walentynkowy może być zegarek. Z pewnością zegarki walentynkowe ucieszą każdego – bez wyjątku.

Zegarki walentynkowe dla niej

Zegarek na walentynki to idealny prezent dla każdej kobiety. Podarowany z miłością, będzie piękną pamiątka na długie lata. Można uznać, że zegarki walentynkowe dla niej są prezentami uniwersalnymi – taki podarunek można z powodzeniem sprawić każdej kobiecie – niezależnie od gustu, czy zainteresowań.

Kobiety, które kochają klasyczne dodatki, na pewno docenią tego typu zegarki – elegancka tarcza wraz ze skórzanym paskiem, będzie ponadczasowym podarunkiem.

Są jednak panie, które zdecydowanie wolą bardziej swobodny styl – taki bardziej sportowy, na luzie. Dla tej grupy pań, przeznaczone są z reguły zegarki sportowe. Wykonane są często na sylikonowym pasku i posiadają przydatne funkcje np. wodoszczelność, czy wbudowany krokomierz. Taki sportowy upominek ucieszy panie, które aktywnie spędzają czas.

Decydując się na zegarek jako prezent na walentynki, należy wziąć pod uwagę, jakiego typu dodatki nosi nasza ukochana. W sklepach roi się od zegarków damskich w różnych stylach – od tych dużych, bogato zdobionych, często pozłacanych, po te właśnie skromniejsze o typowo sportowym wyglądzie.

Zegarki walentynkowe dla niego

Nie ma wątpliwości, że zegarek na walentynki to doskonały prezent dla niej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby takim prezentem obdarować także ukochanego mężczyznę. Szukając w sieci frazy: Zegarki walentynkowe dla niego natrafimy na ogromny wybór tego typu dodatków. I tak samo jak w przypadku zegarków damskich, tak samo przy wyborze zegarka dla niego, powinniśmy skupić się na stylu, jaki preferuje osoba, która będzie obdarowana. Zegarki eleganckie przeznaczymy dla panów ceniących klasyczne formy, a te bardziej techniczne dla miłośników wszelkich sportów.

Szukając odpowiedniego prezentu na Walentynki, nie jest ważne, co podarujemy ukochanej osobie – najważniejsze jest, aby prezent dany był z miłością, bo o to w tym dniu chodzi.

Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

2 komentarze

Skomentuj artykuł!