Unikalne skarpetki – ostatni hit mody

Podziel się:

Na szczęście skarpetki od niedawana przestały być tematem tabu i już dziś są świetnym pomysłem na prezent. To doskonała wiadomość, zwłaszcza w okresie gorączki przedświątecznych zakupów. Czy są dobrym pomysłem na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego? Oczywiście!

Dzięki modzie na niebanalne skarpetki już dziś możemy wybrać te najbardziej oryginalne czyli nie do pary. Skarpetki nie do pary? Właśnie tak! Są bardzo na czasie i wszyscy chcą je mieć. Modne skarpetki dodają nam niesamowitej energii i mogą stanowić najlepszy akcent stylizacji. Nawet tej formalnej. Sprawdźcie sami.

Formalne inaczej

Najczęściej gdy kompletujemy biurową stylizację, wybieramy skarpetki zbliżone tonacja do całości. Nic bardziej mylnego! Dziś im bardziej kolorowe skarpetki dobierzemy do garnituru tym lepiej! Najbardziej popularne są pozornie niedobrane do siebie skarpetki. Pozornie – bo tak naprawdę obie tworzą parę, jak chociażby prezentowane na stronie https://skarpetoholik.pl/. Są kolorowe, śmieszne i fantastycznie poprawiają humor. Ale takie skarpetki to dodatek dla kogoś, kto ma dystans do siebie i lubi zaskakiwać. Świetnie komponują się ze sobą, mimo że wyglądają jak z dwóch różnych par. A noszone do formalnego garnituru świetnie dodają luzu.

Damskie, męskie i dziecięce

Wesołe skarpetki mogą nosić wszyscy. Nie ma znaczenia czy jesteś nastolatkiem czy poważnym człowiekiem biznesu. O klasie człowieka świadczy nie tylko jego status, ale przede wszystkim jak on sam siebie postrzega. Nie jest też prawdą, że kolorowe skarpetki są dedykowane wyłącznie młodym. One świetnie podkreślą styl i klasę każdej osoby. Najważniejsze, żeby ona sama tego chciała. Skarpety kolorowe sprawdzą się w każdej stylizacji. Nie przegapmy więc tej niezwykłej możliwości podkreślenia swojego indywidualizmu.

Na prezent

Wesołe skarpety nie do pary idealnie nadają się na prezent. Można je kupić nie tylko w klasycznych opakowaniach, ale także fantazyjnie zapakowane np. w słoik. Któż nie chciałby dostać takiego prezentu? Albo np. jak pudełko z burgerem. Fantastyczny pomysł, nieszablonowy prezent. A w środku wyjątkowe, modne skarpetki nie do pary… Już dziś możesz się nimi zainspirować i wyszukać te najbardziej pasujące do bliskiej Ci osoby albo do samego siebie.

Fenomen skarpetek nie do pary

Dlaczego tak modne są skarpetki nie do pary? Może dlatego, że jeszcze niedawno uważano, że skarpety są tak prywatną częścią garderoby, że najlepiej gdy ich nie widać. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Bo gdy na co dzień musimy prezentować się nienagannie i formalnie, to właśnie skarpety mogą nas zindywidualizować. Nic nie poprawia lepiej humoru jak oryginalny dodatek, który wyróżnia nas z tłumu. Pozwalają nam zachować dystans do otaczającego nas świata i czasem do samych siebie…

Już dziś, dla poprawy nastroju kupcie sobie skarpety nie do pary, a zobaczycie jak wesoły może być poniedziałkowy poranek.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

8 komentarzy

  1. Dobrze, coraz mocniej eksperymentujemy z dodatkami. To zyskuje, bo ludzie przestają być tak zamknięci i otwierają się na wiele różnych opcji. Podobnie jest z plecakami 😉 jeśli lubisz je tak jak i ja to koniecznie zobacz te plecaki damskie ze Szczecina bo podejrzewam, że się w nich zakochasz 😉

Skomentuj artykuł!