Tipli, nasza opinia o tym systemie cashback

Podziel się:
tipli opinie
Funkcjonujemy świecie internetu, kto jeszcze tego nie zaakceptował i usilnie buntuje się przeciw napływającym nowinkom informacyjnym – niestety pozostaje w tyle. Moje pokolenie zdecydowanie w większości można przypisać do osób przystosowujących się do zmian z lekką dozą nieufności. W skali od 1 do 6, gdzie 1 oznacza osobę kompletnie niezaangażowaną życie internetowe (zero social mediów, zakupów internetowych), a 6 to Cyber świr, JA oceniam siebie na 5 – czyli internautkę, która stara się trzymać rękę na pulsie w kwestii nowości, ale z dozą  umiarkowania i dystansu do tego co daje nam internet.
PS. Ciekawa jestem jak oceniacie siebie w tej skali?
tipli cashback

Jak działa Tipli?

Przejdźmy jednak do rzeczy. Mianowicie mojego nowego odkrycia jakim jest platforma Tipli.pl. Zacznijmy od designu witryny. Kolorystyka i rozplanowanie menu oraz kategorii  jest bardzo przejrzyste oraz intuicyjne w poruszaniu się. Bardzo lubię kiedy witryny z cashbackami lub rabatami tego typu są czytelne i nie gubię się w nich po wykonaniu paru kroków. Druga kwestia to oferta Tipili.pl. Zniżki zaczynają się już od 90%, tak było kiedy pisałam ten post w przypadku sklepu AliExpress, ale nie ta oferta przyciągnęła mnie najbardziej. Jako posiadaczka dwóch kotów, uwielbiam sprawiać moim pupilom niespodzianki. Można śmiało powiedzieć, że bardziej dbam o dietę swoich podopiecznych niż własną. Takim o to sposobem pierwsze zamówienie złożyłam w sklepie zoologicznym  Zooplus, na kocią karmę z rabatem -10%. Jak napisałam wcześniej, jestem „internetową piątką”, dlatego do promocji cashbackowej podchodziłam z lekką nieufnością. Jak się okazało niepotrzebnie, ponieważ na konto jeszcze tego dnia wpłynął obiecany cashback. Wszystko przebiegło sprawnie i szybko.
zooplus rabaty
Teraz kilka ważnych rad dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z cashbackiem!
1. Do sklepu w którym chcecie otrzymać zwrot cashback powinniście przejść za pomocą linku z Tipli.pl
2. Jeśli przyjdzie Wam do głowy, że fajnie jest otrzymać cashback + rabat okolicznościowy w sklepie + wykorzystać np. kupon z darmowej dostawy. To PAMIĘTAJCIE, że rabaty często nie łączę się i trzeba zdecydować na czym nam najbardziej zależy w danej chwili.
3. Warto otwierać się na nowe horyzonty, bo nowości nie gryzą, a pozwalają zaoszczędzić parę złotych. Tyle w kwestii mojego podsumowania, życzę udanych polowań.
Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

3 komentarze

Skomentuj artykuł!