Podziel się:

W poszukiwaniu idealnego dodatku często w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na galanterię znanych nam światowych marek. Tymczasem okazuje się, że polskie wyroby w niczym nie ustępują jakością tym zagranicznym, a ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że są tańsze niż ich zagraniczne odpowiedniki. Warto więc przy wyborze dodatków zwrócić uwagę na rodzimych producentów. Doskonałym przykładem są wyroby marki Belveder. To producent galanterii skórzanej, który swe wyroby szyje w kraju, przez polskich kaletników. Teczki męskie marki Belveder klienci cenią za najwyższą jakość wykonania, elegancki design i konkurencyjną cenę. Firma Belveder udowadnia, że doskonałość nie musi być droga, a oferta jest naprawdę bogata i z pewnością zaspokoi najbardziej wymagających klientów.

Teczki męskie skórzane

W ofercie tego producenta nie mogło oczywiście zabraknąć teczek skórzanych dla mężczyzn. Wyroby te są wizytówką firmy, są ręcznie wykonane i co najważniejsze – szyte w całości w Polsce. Potwierdzeniem tego jest chociażby teczka męska skórzana Belveder BN41 (dostępna pod adresem www.belveder.com.pl). W całości wykonana jest z naturalnej skóry cielęcej, starannie wyselekcjonowanej. Skóra została zaimpregnowana w sposób tradycyjny, naturalny dzięki czemu surowiec zyskał odporność na wilgoć i nasycenie koloru. Co ważne również, surowce użyte do wykonania tej teczki pochodzą od polskich producentów, również metalowe elementy. Czarna klasyka, ponadczasowa elegancja wyrobu to efekt solidnego wykonania. Każdy produkt uszyty jest tradycyjnie, bardzo starannie i dokładnie, czego nie sposób przeoczyć nawet na zdjęciu. Przykładowa teczka stanowi idealne połączenie elegancji biznesowej z doskonałą jakością.

teczka skórzana
Zdjęcie. Teczka męska skórzana, o symbolu BN41. Model dostępny na www.belveder.com.pl

Teczki ze skóry syntetycznej

Belveder szyje również teczki ze skóry ekologicznej, które w niczym nie ustępują jakością tym ze skóry naturalnej. Oczywiście, różni je surowiec, jednak jakość wykonania jest również na najwyższym poziomie. Doskonałym przykładem jest teczka męska czarna BN61. Uszyta jest z syntetycznej skóry w kolorze czarnym. Klasyczna elegancja i fason oraz najwyższa staranność wyszycia, w mojej ocenie stawia ją obok skóry naturalnej. Zawdzięcza to przede wszystkim naprawdę wysokiej jakości skórze, dodatkowo impregnowanej i lekko błyszczącej, która dodaje jej klasy i stylu. Teczka od podstaw – od projektu do wyrobu końcowego wykonana jest przez polskich kaletników, szyjących w sposób tradycyjny. Skoncentrowanie produkcji w Polsce daje gwarancję jakości, a ich portfele męskie, plecaki i torby podlegają najwyższej kontroli wyrobu, co w sposób oczywisty procentuje zadowoleniem klienta.

teczka męska
Zdjęcie. Teczka męska ze skóry ekologicznej. Fason dostępny na stronie sklepu Belveder

Firma Belveder swą markę zbudowała i nadal tworzy w oparciu o najważniejsze zasady: rzetelności i jakości wykonania przy wykorzystaniu najlepszych komponentów – skór, nici i okuć. Najwyższa staranność i dbałość o detale oraz tradycyjne wykonanie przez doświadczonych polskich kaletników i kuśnierzy daje rękojmię najwyższej jakości. Galanteria made in Poland dzięki firmie Belveder podnosi polską galanterię do rangi premium.

Viktoria Wolamin

Viktoria Wolamin

Zamiłowanie do podróży, mody i dobrego jedzenia. To niewątpliwie trzy najważniejsze pasje Viki.

8 komentarzy

  1. Z doświadczenia wiem, ze każdy skórzany produkt, czy to teczka, aktówka damska, czy torebka jest zakupem na lata! Sam często przejechałam się na torebkach z eko skóry i od tego momentu wybieram tylko torby i aktówki damskie w modnych fasonach ale ze skóry naturalnej. Oczywiście kosztują więcej od ich odpowiedników ze skóry syntetycznej, ale jakość niestety kosztuje.

    1. Zgadzam się ze zdaniem poprzedniczki. Sama projektuję i szyję torebki, saszetki damskie ze skóry naturalnej. Ten surowiec jest ponadczasowy i zdecydowanie warto wydać na niego pieniądze. Ponadto taka torebka lub saszetka na pas uszyta ze skóry, starzeje się z wiekiem i „pięknieje”.

  2. Nasza redakcja też recenzowała produkty marki Belveder – potwierdzam że to prawdziwe Polskie rękodzieło. Więcej możecie przeczytać na stronie naszego bloga lca.pl

  3. Żeby zachować jakość i wygląd skóry waszych teczek skórzanych – ważna jest odpowiednia pielęgnacja i konserwacja! Tutaj znajdziecie poradnik przygotowany przez firmę Palc.

Skomentuj artykuł!