Stroje kąpielowe 2018 i najmodniejsze fasony

Podziel się:
najmodniejsze stroje kąpielowe

Wybierając strój kąpielowy, bierzemy pod uwagę dopasowanie aktualnych trendów mody do własnej sylwetki. Jakie fasony są najmodniejsze w sezonie 2018? Podobnie jak w przypadku codziennej garderoby dominują wycięcia. W zależności od sylwetki możemy zdecydować się na głębokie dekolty w kształcie litery „V” lub odważne odsłaniające linię talii.

stroje kąpielowe 2018


Tankini – nowoczesne stroje kąpielowe 2018

Hitem lata 2018 jest tankini. Model ten wybierany jest chętnie z wielu powodów. Przede Gabbiano TIFFANYwszystkim możemy bez trudu wybrać kostium, w którym będziemy czuć się naprawdę pewne siebie. W przypadku tankini spodenki lub spódniczki zamiast klasycznego dołu od bikini nie są niczym nadzwyczajnym. Jeżeli zaś chcemy ukryć niedoskonałości w górnej partii ciała, wystarczy wybrać luźny fason lub model stylizowany na koszulkę. Ten rodzaj kostiumów kąpielowych jest szczególnie lubiany przez młode mamy. Pozwala on na pełną swobodę ruchów podczas zabaw z dzieckiem, a jednocześnie pozwala czuć się bardzo komfortowo.

 

 


Stroje kąpielowe 2018 w rozmiarze XXL

Wśród kostiumów kąpielowych w tym sezonie największą popularnością cieszą się florystyczne printy. Motyw ten dotyczy nie tylko modeli dla kobiet, ale także dla mężczyzn i dzieci. Kwiatowe wzory w łatwy sposób podkreślą atuty sylwetki oraz ukryją wszelkie niedoskonałości. W przypadku mężczyzn i dzieci będą pełniły po prostu funkcję dekoracyjną. W sklepowych ofertach nie zabraknie również gładkich modeli lub w geometryczne figury.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!