Podziel się:

Od 26 marca do odwołania sklep NUTRIDOME.PL będzie oddawał 10% od każdego zakupu Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie. To akcja wspierająca jeden ze szpitali stojących na pierwszej linii walki z pandemią koronawirusa w Polsce.

Sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME.PL zdecydował o rozpoczęciu akcji wspierającej Szpital Uniwersytecki w Krakowie, placówkę z listy szpitali zakaźnych Ministerstwa Zdrowia. To odpowiedź na apel o pomoc, która obejmuje m.in. zapewnienie lepszych warunków pracy kadrze szpitala i zarażonym pacjentom.

Od 26 marca sklep NUTRIDOME.PL przekazuje szpitalowi 10% dochodów od każdego zakupu online. Po tygodniu na konto placówki zostanie przelana cała uzbierana kwota. Akcja obejmuje wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu.

W tym trudnym czasie solidarność z pacjentami i służbą zdrowia jest niezwykle ważna. Również zakupy mogą stanowić okazję do niesienia pomocy. Akcja NUTRIDOME.PL to włączenie się sklepu w ogólnopolską inicjatywę #PomagamOnline.

Akcja trwa do odwołania.

NUTRIDOME.PL to sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami, który wyróżnia ekspercka, otwarta na potrzeby klientów obsługa oraz uważny dobór produktów. Wizyta w NUTRIDOME to oszczędność czasu – sklep podejmuje współpracę tylko z wybranymi markami, których produkty cechują wyjątkowe formuły.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie znalazł się na liście placówek zakaźnych sporządzonej przez Ministerstwo Zdrowia. Do placówki kierowane są osoby, w których organizmie potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2.

7 komentarzy

Skomentuj artykuł!