Skechers x James Goldcrown collaboration Nowa kolekcja butów od Skechers inspirowana miłością!

Podziel się:
Skechers x James Goldcrown

Przygotuj się na miłość! Na sezon wiosna-lato, światowej sławy muralista James Goldcrown nawiązuje współpracę z marką obuwniczą, przenosząc swoje kultowe projekty Love Wall na obuwie Skechers. Pierwsza premiera Skechers x JGoldcrown obejmuje modele Uno.

Serce to uniwersalny znak miłości, a Goldcrown nawołuje a w ten sposób do sympatii i uczuć miłosnych.

Skechers dało mi dużo swobody twórczej przy tworzeniu tej kolekcji na podstawie moich projektów Love Walls” – powiedział Goldcrown. „Zaczęliśmy od płótna, a następnie zdigitalizowaliśmy grafikę, aby przenieść ją na but. Myślę, że przy obecnej sytuacji na świecie jest to odpowiedni czas na taką inicjatywę. Coś tak prostego jak serce może naprawdę poruszyć ludzi – więc miejmy nadzieję, że rozpowszechnimy trochę miłości ”.

Modne obuwie Skechers służą jako doskonałe płótno do malowania projektów Goldcrown’a. Popularna sylwetka Uno jest dostępna w dwóch wyjątkowych fasonach. Skechers Uno – Spread the Love robi to właśnie dzięki kultowemu wzorowi Goldcrown „Love Wall” z nadrukiem z boku, podczas gdy Uno – Loving Love skupia się na detalach z wzorem serca na podeszwie. W przyszłych sezonach współpraca poszerzy się o kolejne modele butów Skechers.

W przyszłych sezonach współpraca poszerzy się o kolejne modele butów Skechers.

Urodzony w zachodnim Londynie James Goldcrown jest muralistą-samoukiem, artystą i fotografem mieszkającym obecnie w Nowym Jorku i Los Angeles. Goldcrown wkroczył do świata mody w wieku 17 lat, a siedem lat później znalazł się w Afryce, kręcąc dokument To Die No More o epidemii AIDS / HIV. Inspirował się sztuką uliczną, a jego Love Wall zostało uznane na całym świecie. Premiera odbyła się w Miami Basel w 2015 roku. Jego Instagramowe murale osiągnęły status kultowych dzięki hashtagami #Lovewall (użytymi ponad 50 000 razy!). Goldcrown współpracuje z markami z branży lifestyle, restauracyjnej, kosmetycznej i modowej, a jego kultowy projekt pojawia się w miastach na całym świecie.

Aby obejrzeć film o inspiracjach Jamesa Goldcrown’a stojących za jego kultowym projektem Love Wall&Skechers, zajrzyj na: https://www.youtube.com/watch?v=gSmiOCFaAbo.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

3 komentarze

Skomentuj artykuł!