Podziel się:

Znajdująca coraz większą rzeszę fanów i zwolenników Magdalena Izabela Daszkiewicz, która opracowała innowacyjny program motywacyjno-odchudzający Projekt 5D, zmienia nazwę sieci należących do niej klinik medycyny estetycznej.

Rebranding, czyli zmiana nazwy, znaku graficznego i wizerunku firmy jest konsekwencją transformacji jakie zaszły w biznesie właścicielki sieci Klinika Estetica w ostatnim czasie. Coraz większą popularność zdobywa program motywacyjno-odchudzający Projekt 5D autorstwa Magdaleny Izabeli Daszkiewicz, dlatego jej rodzinna sieć klinik będzie nosiła nazwę 5D Clinic. Tak jak właścicielka i jej podopieczne kliniki przechodzą zupełną metamorfozę. Transformacja zbiega się z jubileuszem 10. lecia firmy.

Magdalena Daszkiewicz jest właścicielką sieci klinik medycyny estetycznej mieszczących się we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie. Na tym nie koniec jej działalności- jest również dietetykiem, promotorem zdrowia oraz autorką rewolucyjnego programu odchudzającego i zmieniającego styl życia. Prowadzi też kanał na youtube Projekt 5D by Magda Daszkiewicz, na którym relacjonuje spektakularne metamorfozy swoich podopiecznych. Nowa nazwa klinik pochodzi właśnie od tego projektu. 5D, czyli pięć wymiarów (j. ang. dimension), jest już nie tylko zobrazowaniem rewolucyjnego programu motywacyjno-odchudzającego, ale też stanowi o sile marki samej autorki.

Poprzednia nazwa nie wyróżniała się na tle konkurencji, często też była mylona z innymi w tej branży. W ciągu ostatnich kilku miesięcy mój program Projekt 5D zyskał dużą popularność, jestem z nim kojarzona w wielu kręgach, dlatego zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej sieci klinik była oczywistym wyborem. Poza nazwą i logotypem podnieśliśmy standardy, zwiększyliśmy liczbę zabiegów, wprowadziliśmy wiele nowości. Tak jak program motywacyjny, tak i sieć klinik dotyczą pięciu różnych wymiarów” – mówi Magdalena Daszkiewicz.

W odnowionych klinikach zastaniemy jasne i stylowe wnętrza, rodzinną i przyjazną atmosfera oraz grono najlepszych profesjonalistów branży medycyny estetycznej – lekarzy i kosmetologów, którzy podchodzą z niezwykłą troską do osób pragnących odpocząć od codziennych obowiązków i zadbać o urodę. Sześć dni w tygodniu można się tu poddawać zabiegom i kuracjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb każdego klienta – od klasycznych i zaawansowanych zabiegów, ujędrniających ciało fal radiowych, laserów- po specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

Kliniki to już nie tylko miejsca, w których możemy poprawić urodę i zadbać o lepsze samopoczucie. To miejsca, w których holistycznie podchodzimy do każdej klientki. Oferujemy zmiany nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim wewnątrz. Projekt 5D to nowy wymiar stylu życia i zdrowia, który w połączeniu z ofertą zabiegów sieci pozwoli na całkowitą rewolucję duszy i ciała” – dodaje Daszkiewicz.

W tym roku sieć klinik obchodzi swój jubileusz. Pierwsza klinika została powołana do życia 10 lat temu we Wrocławiu. Z tej okazji, poza wspomnianym wyżej rebrandingiem, planowany jest również rozwój sieci. Pierwsza z nowej listy placówek powstanie jeszcze w tym roku w Warszawie.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

3 komentarze

Skomentuj artykuł!