Podziel się:

Przyglądając się trendom na ten sezon, zauważyliśmy, że zarówno projektanci mody, jak i styliści fryzur, lubią podróże w czasie. Moda na efekt „Push up” na nowo podbija serca. Z łatwością możemy to zaobserwować na czerwonym dywanie. Gęsto, uniesione u nasady włosy znowu mają grono wielbicieli. To trend, który sprawi, że nie tylko poczujesz się modnie, ale przede wszystkim z uśmiechem spojrzysz na swoją fryzurę w lustrze.

To, jak się układają (bądź nie) nasze włosy ma znaczący wpływ na nastrój każdej z nas! Włosy zmienne są, zupełnie jak my same, i nie zawsze mają ochotę na wieczorne wyjścia, bez względu na nasze usilne namowy i prośby. Efekt „push up” sprawia, że nasza czupryna wygląda bajecznie i daje nam szanse eksperymentowania ze style. Inspiracją może okazać się dla nas Ciara, czy Justine Skye, których fryzury podziwiałyśmy na relacji z tegorocznej edycji BET Awards.

Jeśli zastanawiasz się czy będziesz potrafiła samodzielnie wypróbować tren na swojej głowie… z pomocą przychodzi marka Remington, która od lat odpowiada na nasze potrzeby, tworząc urządzenia, z pomocą których osiągamy wymarzone efekty bez wychodzenia z domu! To kolejny raz, gdy firma nas nie zawiodła i zaprojektowała produkt, dzięki któremu stworzymy efekt „push up” bez wychodzenia z domu! Wszystko to za sprawą nowej suszarki Curl & Straight Confidence D5706 wyposażonej w unikatowe, innowacyjne końcówki. Urządzenie ma w zestawie 3 nasadki do stylizacji, dzięki którym za każdym razem osiągniemy wymarzoną fryzurę. Jeśli skomplikowane techniki stylizacji nie są Twoją mocną stroną- nie masz powodu do zmartwień. Unikalnie zaprojektowana dysza do kręcenia oraz perfekcyjnie współgrająca, dopasowana do niej okrągła szczotka pomogą uzyskać fantastyczny efekt „push up”.

Atutami suszarki są dwie dodatkowe dysze. Jeśli chcesz uzyskać efekt gładkich i eleganckich włosów, użyj bardzo szerokiej, smukłej dyszy wygładzającej. Dla włosów naturalnie kręconych zaprojektowano natomiast dyfuzor, podkreślający naturalne piękno loków. Warto podkreślić, że C&S od Remington posiada 90% więcej jonów, w porównaniu z innymi urządzeniami marki, a funkcja zimnego nawiewu pozwoli utrwalić efekt. Co ważne, urządzenie generuje mniej hałasu i jest bardzo lekkie, a dzięki wydajnemu przepływowi powietrza i wysokiej mocy 2200W, możesz cieszyć się profesjonalną stylizacją, dzięki której poczujesz się gotowa na podbicie świata.

Nowe technologie razem z marką Remington dowodzą, że nie ma rzeczy niemożliwych! K każda z nas może cieszyć się wymarzonymi efektami. Gdyby tego było mało… okazuje się, że zbędne są częste wizyty u fryzjera. Dzięki producentom nowoczesnych urządzeń możemy nie tylko cieszyć się idealną fryzurą, ale każda kobieta XXI wieku może zaoszczędzić dużą ilość czasu. W końcu, która z nas ma go tyle, by godzinami modelować swoje włosy? Z marką Remington radość z pięknej, bujnej czupryny jeszcze nigdy nie była tak prosta i… tak szybka!

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

6 komentarzy

  1. W moim odczuciu marka Remington jest jednym z liderów, jeśli chodzi o sprzęt do włosów. W sumie miałam już kilka produktów tej firmy i żaden nie zawiódł. Jeśli macie czas to zachęcam do przeczytania wpisu o modzie i stylu vintage. Całuję ciepło!

Skomentuj artykuł!