PRIVÉ REVAUX WPROWADZA NOWĄ KOLEKCJĘ SYGNOWANĄ PRZEZ MATTA BOMERA I ASHLEY BENSON

Podziel się:

Hollywodzka linia unisex Bomer x Benzo – dla każdego i na każdą okazję

Warszawa, 24 sierpnia 2020 – Gwiazdorska marka okularów Privé Revaux z dumą prezentuje nową hollywoodzką kolekcję unisex stworzoną we współpracy z aktorami i ikonami stylu Mattem Bomerem
i
Ashley Benson, współzałożycielką marki. Linia Bomer x Benzo składa się z pięciu seksownych
i stylowych okularów, inspirowanych najbardziej rozpoznawalnymi oprawkami w historii kina.

Wyznaję zasadę, że każdy powinien nosić to, w czym czuje się najbardziej komfortowo, bez względu na jakiekolwiek „zasady”. Chciałam stworzyć linię unisex od kiedy zaczęłam współpracę z Privé Revaux. Byłam zachwycona, że mogłam zaprojektować tę kolekcję z Mattem Bomerem. Zawsze podziwiałam jego pracę, ale też jego styl i jestem naprawdę dumna z tego, co razem zaprojektowaliśmy – mówi Ashley Benson. Kiedy Ashley przyszła do mnie z tym pomysłem, byłem bardzo podekscytowany – dodaje Matt Bomer. Ona ma niesamowite poczucie stylu. Świetnie się bawiliśmy projektując razem – okulary są ukłonem dla starego, dobrego Hollywood i klasycznych filmów, które tak wszyscy uwielbiamy. Są ponadczasowe i dzięki temu w naszej kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie.

Linia Privé Revaux Bomer x Benzo to pięć nowych wzorów, za którymi wszyscy będą się oglądać. Wszystkie okulary z kolekcji mają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, polaryzację oraz ochronę przed światłem niebieskim.

  • The Cliffs – to klasyczne aviatorki w nowocześniejszym wydaniu. Nieco większa soczewka i ostrzejszy kąt dodają im tylko uroku. Inspiracją do ich stworzenia była postać grana przez Brada Pitt’a w głośnym filmie „Pewnego razu … w Hollywood”.

  • The Conrads – przyciągają uwagę od pierwszego spojrzenia. Nic dziwnego, bo model do złudzenia przypomina ten, który uwielbiał nosić Paul Newman.

  • The Joels – to idealne okulary dla kochających ryzyko i dreszczyk emocji. Wyrafinowane oprawki zostały zainspirowane stylem Toma Cruise’a z lat 80-tych ubiegłego wieku. Chyba każdy z nas pamięta „Ryzykowny Interes”?

  • The Kents – poczuj swoją moc superbohatera i bądź jak Clark Kent. Te piękne okulary wyróżniają się klasycznym kształtem i metalowymi, nitowanymi akcentami.

  • The Macy – odważne i piękne oprawki ze stali nierdzewnej z pięknymi detalami na linii brwi, nosa i przy skroniach. Inspiracją do ich stworzenia była mama Matta, która podobne nosiła w latach 80-tych ubiegłego wieku.

Okulary dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim, złotym, różowym, turkusowym i krystalicznym. Inspiracją dla kolekcji było stare, dobre Hollywood. Każda para to nawiązanie do klasycznego stylu, ale z nowoczesnym twistem. Oprawki zostały zaprojektowane w dwóch wersjach – z soczewkami przeciwsłonecznymi i blue-light, dzięki temu mogą być noszone wewnątrz, na zewnątrz, w dzień lub w nocy – pozwalając każdemu odnaleźć w sobie gwiazdę filmową lub swoje alter ego.

Współpraca z Ashley i Mattem to spełnienie marzeń – mówi założyciel Privé Revaux, David Schottenstein. Oboje mają unikalne style, które świetnie się uzupełniają. Miło jest mieć kolekcję, którą mogę podzielić się z moją żoną. Myślę, że nasi klienci tak samo jak my pokochają seksowną i elegancką odsłonę okularów, którą stworzyła ta wyjątkowa dwójka.

Kolekcja Privé Revaux Bomer x Benzo jest dostępna online na eu.priverevaux.com w cenie 228 zł za parę.

***

O Privé Revaux Eyewear

Firma Privé Revaux Eyewear została założona, aby zawojować rynek okularów jako dostawca wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Została zbudowana w oparciu o wspólną pasję do stylu i jakości przez przedsiębiorcę Davida Schottensteina wraz ze sławnymi wizjonerami Jamiem Foxxem, Hailee Steinfeld i Ashley Benson, a także dyrektorami kreatywnymi Robem Zangardi i Mariel Haenn. Z ponad 100 ręcznie wykonanymi i oprawami z polaryzacją od 169 zł każdy może być kimkolwiek. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź eu.priverevaux.com. #ReframeYourself #PrivePeople

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!