Plastyka nosa bez skalpela

Podziel się:

Magdalena Izabela Daszkiewicz – właścicielka sieci klinik medycyny estetycznej 5D Clinic, dietetyk, promotorka zdrowia, autorka rewelacyjnego programu odchudzającego i zmieniającego styl życia, prowadzi kanał na youtube Projekt 5D by Magda Daszkiewicz, na którym relacjonuje spektakularne metamorfozy swoich podopiecznych.

Zdarzyło Ci się marzyć o zmianie wyglądu swojego nosa? Wygląda nieestetycznie, nie pasuje do całej twarzy, a może uległ zniekształceniu z powodu wypadku? Nie musisz poddawać się operacji z użyciem skalpela. Zmiana kształtu nosa możliwa jest już w 15-20 minut dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Efekty zabiegu widoczne są bezpośrednio po nim. Jest to całkowicie prosta, bezpieczna i nieinwazyjna metoda, która pozwoli cieszyć się zgrabnym nosem.

Kwas hialuronowy sprawdzi się doskonale w przypadkach takich jak: naturalnie zachwiane proporcje, garb nosa, widoczne ubytki i zakrzywienia. Bezpośrednio w korygowane miejsce wstrzykuje się żel z kwasem. Zabieg wygląda bardzo podobnie, jak przy wypełnieniu zmarszczek produktem. Po wstrzyknięciu substancji lekarz specjalista modeluje odpowiedni kształt, który dopasowuje się do krzywego nosa. Tym sposobem uzupełnia jego braki i w rezultacie otrzymuje się odpowiedni kształt i rozmiar. Dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego zabieg jest zupełnie bezbolesny. W celu odpowiedniego przygotowania się do zabiegu, przez tydzień przed jego wykonaniem nie należy przyjmować leków przeciwkrzepliwych, rozrzedzających krew oraz przeciwzapalnych. Po użyciu kwasu, specjalista wykonuje masaż, aby pod skórą nie powstały grudki. Po zabiegu korekty nosa zaleca się unikanie promieniowania UVA i UVB, oraz unikania wysokiego wahania temperatury. Przez pierwsze 3-5 dni wokół nosa może pojawić się niewielki obrzęk lub siniak, który oczywiście znika. Korekta utrzymuje się przez około 12- 18 miesięcy, po roku należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia szczegółów uzupełnienia kwasu. Cena zabiegu jest różna, waha się od 500 zł nawet do 3500 zł. Należy pamiętać o tym, aby udać się do bezpiecznej oraz sprawdzonej kliniki.

Twoim kompleksem jest nos, ale boisz się operacji z użyciem skalpela? Zabieg kwasem hialuronowym jest doskonałą opcją dla Ciebie! Jest bezpieczny, nieinwazyjny, a czas rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Dużym plusem jest niska cena- w porównaniu z zastosowaniem skalpela.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

2 komentarze

  1. Nigdy nie poddałabym się takiemu zabiegowi ponieważ boję się powikłań. Ale taki zabieg bez skalpela to co innego :).
    Na moim blogu exams.edu.p znajdziecie wiele ciekawych poradników tego typu. Zapraszam!

Skomentuj artykuł!