Pati Sokół na pokazie Bohoboco

Podziel się:
Pati Sokół na pokazie Bohoboco

Pati Sokół została w ubiegłym roku okrzyknięta najgorzej ubraną polską celebrytką. Ten wątpliwy zaszczyt młodziutka wokalistka zawdzięcza wyjątkowo dużej ilości nietrafionych stylizacji. Za wierzchołek góry lodowej można tu uznać kreację, jaką założyła celebrytka na mający miejsce 23 stycznia pokaz najnowszej kolekcji Bohoboco.

Pati Sokół jak leśny skrzat

Sokół w tym stroju została przyrównana do leśnego skrzata. I niestety, w tym akurat wypadku, za tym określeniem nie kryje się nic miłego. Ciężko by było znaleźć w całym looku choć dwa elementy, które by do siebie pasowały. Fatalne było nie tylko połączenie poszczególnych ubrań, ale też makijaż i fryzura… Krótko mówiąc, modowa katastrofa!

Kreacja

Godną uwagi częścią kreacji była spódnica. Sięgająca połowy łydki, zwiewna, delikatnie połyskująca, w pięknym i modnym obecnie granatowym kolorze. Wszystko by było dobrze, gdyby nie pozostałe części garderoby. Ciężkie, skórzane, wysadzane ćwiekami buty wyglądały jak wyjęte z innej bajki, a na dodatek nadawały całości niezgrabnego, topornego charakteru. Na dodatek, skórzana kurtka w połączeniu ze spódnicą skutecznie maskowała figurę wokalistki, a za to wywoływała pokraczne wrażenie.

Dodatki

Chyba najgorszy element stylizacji stanowiły skórzane rękawiczki. Nie sposób się domyślić, co kierowało Pati kiedy je zakładała… Jakby tego było mało złota kolia kompletnie nie współgrała ani z całością, ani nawet z czarną bluzką, na którą zdecydowała się celebrytka.

Fryzura i makijaż

Gwoździem do trumny była fryzura i makijaż wokalistki. Artystka, nie wiedzieć czemu, postawiła na infantylne, zupełnie nie pasujące do okazji uczesanie. Taka opcja być może sprawdziłaby się na trening fitness, spacer z psem, a najlepiej porządki domowe, ale na pewno nie na oficjalną imprezę. Jeszcze gorszy akcent stanowił makijaż. O ile w ogóle można określić tym mianem pozbawione jakiejkolwiek koncepcji pomazanie twarzy. Podsumowując, gorzej być chyba nie mogło…

Viktoria Wolamin

Viktoria Wolamin

Zamiłowanie do podróży, mody i dobrego jedzenia. To niewątpliwie trzy najważniejsze pasje Viki.

3 komentarze

  1. Pati wyglądała świetnie. Szkoda, że krytyka jej nie doceniła :). Ps czy szykujecie recenzję na portfele znanych polskich projektantów? Pytam, ponieważ mam przygotowane produkty do zrecenzowania, są to wspomniane portfele i szukam odpowiedniego portalu. Możesz je obejrzeć tutaj i sama stwierdzić czy są w Waszym stylu.

  2. Dla mnie Pani Sokół, nie jest wyznacznikiem modny w dobrym stylu. Podobają mi się projekty i nnych polskich gwiazd, np. plecaki Anny Miko, której prace możecie zobaczyć w tym dziale sklepu z eleganckimi plecakami o nazwie Belveder. polecam serdecznie Celina

Skomentuj artykuł!