Podziel się:

Potrzebujesz zmienić swoją fryzurę w dosłownie chwilę? Żaden problem, przygotowaliśmy dla Ciebie tutoriale, dzięki którym możesz ruszyć na wakacje już za moment.

Dziennikarka, prezenterka i blogerka Dorota Michałowska ma niezwykłe wyczucie stylu i proponuje kilka stylizacji na lato.

Na początek proponujemy szybką i banalną fryzurę, dla każdej kobiety, która chce wyglądać z klasą. Która z nas nie zna problemu jakim są posklejane włosy po wyjściu z basenu, morza, czy oceanu? Dzięki super oszczędnościowej suszarki Remington D5720 po mokrych i niedbałych włosach nie zostanie śladu w kilka minut. Zobaczcie!

FILM: https://www.youtube.com/watch?v=U7BBtsgZroY

Po ciężkim dniu w pracy przygotowujesz obiad, w biegu ogarniasz dom i nagle dostajesz wiadomość od przyjaciółki „Będę za 15 min. Szykuj się!”. To żaden problem, gdy w swoim posiadaniu masz prostownicę Remington Advanced Colour Protect. W 5 minut będziesz wyglądać, jak gwiazda! Dorota Michałowska prezentuje elegancką fryzurę wyczarowaną w moment.

LINK: https://youtu.be/8F2d_No5jXg

Lato, imprezy, prywatki… Dorota Michałowska doskonale wie, co to znaczy, bo została zaproszona na disco w stylu lat 80. W dodatku na wrotkach! W filmiku niżej przedstawiamy fryzurę, którą wyczarowała karbownicą marki Remington. Zobaczcie, jak sobie poradziła!

LINK: https://youtu.be/2cQJlBYErQM

https://youtu.be/2cQJlBYErQM

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

4 komentarze

Skomentuj artykuł!