Odzież z własnym wzorem – plusy tej koncepcji

Podziel się:

Nasz wygląd, a szczególnie nasz ubiór stanowi pewien sposób na wyrażanie siebie. Przyjęło się już na tym świecie, że pokazywanie swojej osoby ma odbywać się tylko przez słowa. Należy jednak podchodzić do tego z ogromnym dystansem. Główny temat tego tekstu odnosi sie do tego zagadnienia. Ubrania z nadrukami to możliwość na uzyskanie szeregu korzyści. Zaczynając od odtworzenia własnych wizji na ubraniach, kończąc na wejściu w rolę projektanta. Dlaczego jest to tak wyjątkowa propozycja i czy warto się nad nią zastanowić?

Wyrażenie własnego JA przez odzież z własnym nadrukiem

Nadruk na koszulce czy bluzie pełni funkcję ozdoby. Odpowiednio dobrany świetnie się prezentuje. Można wykorzystać do tego dowolne motto, ważny cytat z ulubionej książki lub nawet coś kontrowersyjnego. Własnoręcznie zaprojektowany nadruk może być nawet pewną formą sztuki. Własnoręcznie namalowany obrazek, zdjęcie. Wszystko co jest dla nas ważne, osobiste, sentymentalne możemy tam zamieścić. Pokazujemy w tym siebie, naszą osobowość. Nieważne czy wybierzemy czapkę, koszulkę czy bluzę nadruk zaprojektowany przez nas przedstawiać będzie naszą ideę, co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne.

Ubranie z nadrukiem jako wyjątkowy prezent dla bliskich

Niezależnie od tego gdzie i na jakiej części garderoby będzie znajdować się zaprojektowany przez nas nadruk, może to być bardzo ciekawy pomysł na prezent. Jego główna zaletą jest użycie języka, który potrafić będzie zrozumieć tylko osoba którą obdarujemy. Prezent zyskuje na wyjątkowości też ze względu na pokazanie danej osobie jak ważna jest dla nas i jak dobrze ją znamy. Do tego jest bardzo praktyczny i mało banalny.

Indywidualny wygląd ubrania

Możliwość zrobienia swojego własnego projektu to coś bardzo oryginalnego. Możemy poczuć się jak projektant mody. I będzie to dla nas zapewne fajna przygoda i ogromna frajda. Nosząc własny projekt koszulki, bluzy lub innej części garderoby stajemy się unikalni. Wyróżniamy się na tle innych. Możemy być pewni, że nie zobaczymy nikogo innego w takim lub nawet podobnym stroju. Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, kiedy na ulicach widzimy ciagle te same marki, wzory i kolory.

Własna marka – szansa na wypromowanie firmy

Bardzo ciekawym, a także sprytnym pomysłem jest promocja własnej marki przez przedstawienie jej na ubraniach czy dodatkach. Użycie właściwych kolorów, nazwy pozwala na szybką i łatwą ekspozycję naszego przedsiębiorstwa. Takie ubrania, gadżety możemy wykorzystać jako marketing. Pokazywać na targach pracy, wystawach czy nawet imprezach firmowych.

Ważny aspekt – jakość

Jednym z ważniejszych elementów ubioru jest połączenie wyglądu z jakością. Tylko taki produkt zapewni możliwość długiego cieszenia się z jego używania. Wiadomo, że wygląd powinien być jednym z kluczowych aspektów bo najpierw widzą oczy, ale nie można zapominać o jakości. Obecne rozwiązania, które prowadzą do uzyskania wysokiej jakości to druk cyfrowy DTG, druk sublimacyjny, haft, folia flex lub flock i inne.

Projektowanie własnej odzieży

Zaprojektowanie swojego własnego nadruku na ubraniach daje mnóstwo możliwości. Daje szanse na pokazanie siebie i swojej osobowości. Prostym tekstem możemy przekazać innym ludziom wszystko co chcemy. Jest teź świetnym pomysłem na prezent. Możemy mieć pewność, że zostanie zapamiętany na długo, a jego wyjątkowość wzruszy obdarowaną osobę. Kolejnym i na pewno nie ostatnim aspektem jest pobudzenie własnej wyobraźni, kreatywności, wejście do świata mody i na chwilę przeistoczenia się w projektanta.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

Skomentuj artykuł!