Modne płaszcze damskie na Jesień Zimę 2019

Podziel się:
modne płaszcze damskie

Stoisz przed wyborem modnego płaszcza na jesień — zimę? Ilość dostępnych wariantów w tym roku jest wyjątkowa duża — od praktycznych i ciepłych po awangardowe. Poznaj modne płaszcze na jesień-zimę i wybierz wariant idealny dla siebie.

Praktyczne puchowe lub pikowane płaszcze

Panie poszukujące praktycznych i ciepłych płaszczy chętnie sięgają po modele w wersji puchowej lub pikowanej. Co sprawia, że są one tak popularne? Jeszcze do niedawna puchowe płaszcze kojarzyły nam się z kurtkami ciepłymi, ale dość ciężkimi i mocno powiększającymi. Aktualnie stosowane wypełnienia oraz ciepłe podszewki powodują, że puchowe i pikowane okrycia wierzchnie są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz świetnie się prezentują, przez co są tak chętnie wybierane.

Poznaj ciepłe wełniane płaszcze

Osoby, którym szczególnie zależy na ochronie przed zimnem, chętnie wybierają wełniane płaszcze. Prezentują się one niezwykle elegancko oraz są niezwykle ciepłe. Przy wyborze odpowiedniego modelu warto jednak wziąć pod uwagę skład. Modne płaszcze na jesień-zimę wykonane w całości z wełny nie są polecane osobom, które podróżują komunikacją miejską lub dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Wynika to głównie z faktu, że czysta wełna bardzo łatwo nasiąka wilgocią, przez co płaszcz staje się ciężki. Wystarczy jednak wybrać wariant z dodatkiem poliestru, nylonu lub innego tworzywa sztucznego, aby okrycie wierzchnie spełniło swoją funkcję.

Modne płaszcze na jesień-zimę ze zdobieniami

Znawcy trendów modowych radzą, jeżeli wybierając modny płaszcz na jesień-zimę zależy nam na oryginalnym wyglądzie, warto wybrać wariant ze zdobieniami lub w awangardowe wzory. Sieciówki oferują nie tylko kolorowe kraty, ale także okrycia wierzchnie z bogatym florystycznym nadrukiem. Warto rozważyć także modne płaszcze na jesień-zimę uzupełnione o dodatki ze sztucznego futerka lub kożuszka. Zdobienie to jest niezwykle modne w tym sezonie oraz obowiązuje zasada im więcej, tym lepiej. Wybierając więc oryginalne i modne płaszcze na jesień — zimę stawiamy na kolor oraz zdobienia.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

3 komentarze

Skomentuj artykuł!