Podziel się:

Październik to ten czas kiedy miło jest usiąść wieczorem w pokoju i zrelaksować się przy szklance ulubionego napoju lub trunku alkoholowego. Jest to również miesiąc intensywniejszych niż do tej pory spotkań ze znajomymi (przynajmniej w moim wypadku :), a tym samym miło jest swoich gości zaskoczyć czymś nieoczywistym.

Drink ze złotymi lub srebrnymi kostkami do lodu

kostki stalowe do drinkówWyobraźcie sobie zdziwienie Waszych gości na wspólnym spotkaniu, kiedy w szklance z drinkiem, zamiast standardowych kostek lodu zdecydujecie się na rozwiązanie bardziej eleganckie.  Kostki do drinków w kolorze srebrnym lub złotym podnoszą nie tylko prestiż wizualny, ale i wzbudzają zainteresowanie. Po prawej możecie zobaczyć jak wyglądają jako element drinków.

Cena takiego zestawu to 46,99zł (na dzień dzisiejszy)
Materiał stanowi stal nierdzewna z certyfikatami FDA i badaniami sanepidu.
W zestawie otrzymujecie także praktyczne szczypce zakończone sylikonowymi poduszeczkami, które zapewniają stabilny uchwyt każdej kostki.

Opakowanie zestawu otrzymujecie w sztywnym pudełeczku, z osobnymi zagłębieniami na każdą kostkę. Śmiało można powiedzieć, że kostki do drinków Whisky Stones to nie tylko element „wystroju” waszych drinków, ale produkt estetycznie zapakowany z gotowym rozwiązaniem do przechowywania w zamrażalniku. Poniżej dodałam zdjęcia opakowania zestawu zawierającego kostki srebrne oraz złote.

złote i srebrne kostki do drinków

Metalowe słomki składane od Pajlo.pl

ekologiczne metalowe słomkiPoniżej przygotowaliśmy dla Was dwie opcje na wykorzystanie tego gadżetu w drinkach i napojach. Pierwszy to ekologiczne metalowe słomki, zaprezentowane na zdjęciu po prawej stronie. Słomki wykonane są ze stali nierdzewnej, bezpiecznej dla zdrowia i posiadają certyfikat FDA oraz pozytywne wyniki badań sanepidu. Ponadto metal z jakiego zostały wykonane nie wpływa na smak napojów.

Cena zestawu słomek który widzicie po prawej to 29,99zł
Zestaw składa się z 8 sztuk słomek i jest zapakowany w eleganckie etui.

 

słomka metalowaKolejna propozycja to słomki składane, które nieco różnią się od poprzedniczek jeśli chodzi o konstrukcję :).  W zestawie zapakowanym w eleganckie pudełeczko otrzymałam słomkę i wyciorek do czyszczenia. Słomka dzieli się na kilka części, które po złożeniu tworzą zasadniczą całość. Przyznam, że po 2-3 złożeniu słomki proces jej składania i rozkładania jest banalnie prosty. Natomiast metoda opakowania sprawia, że jest to fajny gadżet na wyjazdach, w podróży, kiedy nie chcemy dotykać ustami krawędzi butelek lub puszek.

Cena zestawu: 24,99zł

Materiał został przygotowany dzięki użyczeniu produktów sklepu Pajlo.pl, wszystkie ceny oraz zaprezentowane produkty są aktualne i dostępne na dzień przygotowania tego wpisu.

Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

5 komentarzy

Skomentuj artykuł!