Kolagen rybi do picia w proszku

Podziel się:

Czas goni jak szalony, z każdym dniem jesteśmy coraz starsi. Przykre, ale prawdziwe. Z każdym dniem się starzejemy, nasza skóra traci jędrność i blask. Wielu z nas oddałoby wszystko za eliksir młodości, taki który zatrzyma efekty starzenia.

Mało osób jednak wie, że taki eliksir istnieje i jest naprawdę skuteczny, a co najważniejsze w pełni naturalny. Mowa tutaj o kolagenie, który stosowany regularnie może odmienić stan naszej skóry.

Kolagen – o co tyle szumu

W wielu reklamach z kosmetykami spotkałam się z określeniem, że dany krem przeciwzmarszczkowy poprawia stan kolagenu w naszej skórze. Sama mam bardzo dużą skłonność do zmarszczek, dlatego śledzę wszelkie nowiki odnośnie zapobiegania starzeniu się skóry. Zaczęłam drążyć temat kolagenu, który jest tak naprawdę głównym budulcem naszego organizmu. Z biegiem lat, ale także w wyniku stresu, nieodpowiedniego trybu życia, czy złej diety ilość kolagenu spada. Wówczas nasza skóra traci jędrność, blask, a w zamian za to pojawiają się zmarszczki. Musiałam dowiedzieć się, czy istnieje coś, co zatrzyma ten proces i trafiłam na kolagen w proszku.

Kolagen do picia

Osobiście znalazłam bardzo dużo produktów, które zawierają kolagen, jednak tylko te najlepsze są w 100% naturalne. Bardzo ważne jest, aby czytać skład danego produktu prze spożyciem, nie chcemy przecież faszerować się chemią i innego rodzaju konserwantami. Postawiłam na kolagen rybi – jest to naturalny kolagen w proszku, który ma neutralny zapach i smak. Bez problemu rozpuszcza się w wodzie, soku, czy jogurcie. Już po kilkunastu dniach stosowania zauważyłam, że moja skóra na twarzy wygląda jakoś inaczej, jakby bardziej nawilżona i miękka, a jednocześnie sprężysta. Co ważne, nie tylko skóra na mojej twarzy uległa poprawie, ale także włosy i paznokcie – są one teraz zdecydowanie mocniejsze. Przez ostatni czas nosiłam hybrydę i moje paznokcie potrzebowały czegoś na odbudowę. To był strzał w dziesiątkę. Z dnia na dzień moje paznokcie są mocniejsze.

Kolagen idealny dla osób aktywnych ruchowo

Co ciekawe, kolagen który zaczęłam stosować wspomaga także właściwy stan kości i stawów. Staram się biegać dwa razy w tygodniu, ale od czasu do czasu moje stawy odmawiały posłuszeństwa – szczególnie po okresie zimowym. Dzięki temu, że zażywam kolagen, moje stawy już mnie tak nie bolą, są bardziej wytrzymałe na urazy i kontuzje. Regularne spożywanie kolagenu pobiegać może zwyrodnieniom stawów i reumatyzmowi.

Kolagen w proszku – tajna brań celebrytów

Wiele gwiazd i celebrytów i sportowców otwarcie przyznaje się, ze zażywa kolagen. Sama sprawdziłam i rzeczywiście, jest to bez wątpienia jeden z najlepszych naturalnych środków, który neutralizacje efekty upływu czasu.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

Skomentuj artykuł!