Kiedy warto zabrać malucha do centrum handlowego?

Podziel się:

Wielu rodziców ma problemy z chodzeniem do sklepu ze swoimi pociechami. Bardzo często okazuje się, że wizyta kończy się niezbyt przyjemnie – dziecko nie dostaje tego, czego chce, dlatego staje się niegrzeczne i zaczyna płakać, krzyczeć.

W takiej sytuacji nie musisz jednak wcale rezygnować z wizyty w centrum handlowym. Zanim jednak wybierzecie się razem na zakupy, warto ustalić kilka ważnych zasad.

Zakupy z maluchem nie muszą być problemem!

Zanim wybierzemy się z dzieckiem do centrum handlowego, powinniśmy przede wszystkim ustalić, gdzie i kiedy do niego pojedziemy. Warto omówić z dzieckiem cel wizyty w sklepie, czyli zakupy, które mamy zrobić – wtedy dziecko będzie odpowiednio przygotowane na zakupy i ryzyko płaczu będzie mniejsze.

Możemy również umówić się, że dziecko otrzyma określoną kwotę na swoje zakupy lub będzie mogło wybrać podczas zakupu jeden drobiazg, na przykład coś słodkiego lub małą zabawkę.

Wizyta w centrum handlowym – dodatkowe atrakcje dla najmłodszych!

Wiele centrów handlowych oferuje obecnie nie tylko możliwość zrobienia zakupów, ale ma również szeroką gamę innych usług dla odwiedzających.

Przykładowo w centrum handlowym Marywilska 44 sklepy oferują szeroki asortyment wyposażenia do domu i do ogrodu, dlatego możemy wybrać się tam także wtedy, gdy chcemy urządzić pokój dziecięcy albo kupić huśtawkę albo trampolinę dla dziecka.

Jednak w centrum handlowym Marywilska 44 sklepy to jeszcze nie wszystko – na miejscu działa także Jump Arena, czyli nowoczesny park trampolin. Podczas gdy rodzice znajdują się na zakupach, maluch może spędzić czas na skakaniu na trampolinach pod okiem doświadczonego instruktora.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej: Parkhandlowymarywilska44.pl.

Zatem wtedy, gdy chcesz wybrać się na zakupy do centrum handlowego razem ze swoją pociechą, pamiętaj o naszych poradach. Razem z nimi wizyta w sklepie nie musi być już problemem!

Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

4 komentarze

  1. Moje młodsze dzieci nigdy ze mną na zakupy nie chodziły. Tak do drugiego roku życia trzymałam je z daleka. Teraz jednak już są w wieku szkolnym i dlatego w tematyce plecaków jestem na linii frontu 😉 Jeśli szukasz dla swojej pociechy plecaka to koniecznie zobacz te plecaki dla chłopca z Korczyc które są dobrym pomysłem.

Skomentuj artykuł!