Podziel się:

Wygoda i prostota, a także elegancja oraz ekstrawagancja – kanadyjska marka Joseph Ribkoff zachwyca kobiety o różnych upodobaniach, oferując stylizacje na każdą okazję.

Nowa, jesienno-zimowa kolekcja, która zadebiutowała już w butikach na całym świecie nawiązuje do słynnych lat dziewięćdziesiątych. Wyraziste kolory, zwierzęce motywy oraz prześwitujące tkaniny przeniosą nas wspomnieniami do drugiej połowy ubiegłego wieku – powracając w nowej, odświeżonej odsłonie.


Marka Joseph Ribkoff już od 1957 roku tworzy ubrania, które idealnie odpowiadają potrzebom kobiet z całego świata. Proste i wygodne, a także eleganckie i wyrafinowane. Niezależnie od tego, czy poszukujemy sukienki na wyjście do teatru, czy na lunch z koleżankami – firma z Kanady oferuje stylizacje na każdą okazję. Projektanci zaprezentowali już nową, jesienno-zimową kolekcję. W tym sezonie szczególną uwagę skupiają na sobie motywy zwierzęce. Wężowe i tygrysie skóry oraz cętki, przywołując wspomnienia z lat 90, niebawem powrócą na ulice w odmienionej wersji. Wśród dodatków królować będą odcienie żółci i czerwieni.

Ta kolejna, krwista i wyrafinowana jednocześnie, pojawi się niejednokrotnie wśród propozycji Josepha Ribkoff. Wspólnie z ponadczasową czernią oraz eleganckim złotem stanowić będą główne barwy jesienno-zimowej kolekcji. W nowym sezonie akcent przeniesiony zostanie także na talię. Projektanci chętnie podkreślają ją dopasowanymi paskami. Powróci również motyw kraty oraz prześwitujące tkaniny. Odświeżone trendy wystąpią w stylizacjach zarówno jako subtelne detale oraz pojedyncze elementy ubioru.


Na polskim rynku zadebiutowała w ubiegłym roku, podbijając serca wielu kobiet. Marka Jospeh Ribkoff to nie tylko stylizacje na każdą okazję, ale również… w każdym rozmiarze. Projektanci, odpowiadając na potrzeby kobiet, postawili przed sobą niezwykły cel – by każda z nas mogła czuć się wyjątkowo, w każdej sytuacji!

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

6 komentarzy

  1. Piękne przykłady polskich projektów ubrań. Bardzo cenię sobie Polskich wykonawców akcesoriów i odzieży. Cena może być wyższa, ale jakość i projekt są jak najbardziej tego warte! Sama hobbystycznie projektuję torby vintage ze skóry naturalnej i wiem co znaczy praca włożona w rzeczy handmade. Zapraszam pod ten adres, gdzie znajdziecie moje torby vintage projektowane i szyte w Polsce!

  2. Piękne projekty, jako blogerka recenzuję podobne produkty damskie, chociaż ostatnimi czasy są też np. portfele męskie slim. To też ciekawa rzecz, wiedziałyście, że taki portfel męski szyty jest ręcznie? Więcej o nich na moim portalu Diana-Sport.pl pod tym adresem.

  3. Piękne kreacje. Da sama prowadzę Dress Room w Warszawie, ale moje projekty są bardziej zbliżone do akcesoriów, plecaków damskich oraz torebek dla kobiet. Jeśli interesują was modne dodatki to zapraszam na dress-room.pl, by Lidia Kalita 🙂 .

  4. Eleganckie projekty w modnym stylu. Takie ubrania lubię najbardziej. Sama chętnie opisuję podobne kreacje na stronie bloga http://www.unumodels.pl/. Pokazujemy je też na modelkach. Niedawno np. była sesja z plecakami damskimi. Zapraszam do oceny 🙂 .

Skomentuj artykuł!