Podziel się:

Rok 2020 był bardzo trudny dla nas wszystkich . Część z nas pracuje w firmach inni zdalnie w domu. Jak się ubieracie? Oczywiście wygodnie i funkcjonalnie – a bielizna jaka?

Ten rok jest inny pod każdym względem. Widać, to również w bieliźnie – ktoś zapyta czemu?? Większość z nas piękne sukienki, obcasy i garnitury zamieniło na podkoszulki i dresy.

komplet NicePandemia Covid-19 zmieniła po części nasz styl życia – brak imprez, spotkań z przyjaciółmi. Dzieci i młodzież uczą się zdalnie – nowe zmiany w życiu społecznym. Ludzie są smutni, noszą maski ochronne na twarzach i boimy się o jutro… czy będziemy mieli jeszcze pracę. Pytanie nasuwa się samo…

Podkreślić swoją kobiecość wyjątkową bielizną?

Nikt, tak jak kobiety nie kochają pięknej bielizny i uwielbiamy ją dostawać oraz kupować. Patrząc z perspektywy mijającego roku – panie zachowały się minimalistycznie. Kupowały bieliznę minimalistyczną, funkcjonalną i praktyczną. Pod dres czy dżinsy wystarczą zwykłe bawełniane figi oraz zwykły stanik by nie odznaczał się pod ubraniem. Jednym słowem smutny rok dla nas wszystkich i w takiej atmosferze dane nam jest przeżyć święta. Ponieważ mamy zakaz przemieszczania się oraz brak imprez. Jednym słowem sylwestra spędzimy w domu. Nie musimy mieć wystrzałowych kreacji, eleganckich rajstop. Bardzo trudny okres dla nas wszystkich. Wszystko, to przekłada się na zakupy i prezenty świąteczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się piżamy bawełniane, koszule nocne polskich firm w przystępnych cenach.

Porada ekspertki w czasach trudnych kupujemy ubrania i bieliznę funkcjonalna. Dobrą gatunkową by posłużyła na przez lata. Dobra cena i jakość w jednym. Patrzymy realnie na wszystkie zakupy bo nie mamy pewności czy za miesiąc nie stracimy pracy.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

Skomentuj artykuł!