Podziel się:

Od kilku sezonów daje się zauważyć nowy – a w zasadzie dość stary trend w modzie – ozdobne gumki do włosów. Mi osobiście tego typu gumki do włosów kojarzą się z przełomem lat 80 i 90, kiedy to kolorowe scrunchie ozdabiały głowy Polek. Wykonane były głównie w jednolitych kolorach – głównie z weluru. Teraz ten trend wraca – z czego jestem bardzo zadowolona. Sama dość często zmuszona jestem wiązać włosy w kucyk, czy kok, a nie wszystkie gumki do włosów się do tego nadają.

Nie niszcz włosów – zainwestuj w dobrą gumkę do włosów

Atrybutem kobiecości są między innymi włosy – piękne, zdrowe i zadbane – kolor i długość nie zawsze ma znaczenie. Dlatego tak ważne jest, aby przy wyborze gumki do włosów wybierać te najlepsze – najlepiej polskiej produkcji – które nie będą uszkadzać i „łamać” włosów podczas ściągania. Sama wiele razy miałam z tym problem – zbyt cienkie gumki niszczyły moje i tak dość „liche” włosy.

gumki do włosów ręcznie robione

Idealna gumka do włosów.

Długo szukałam idealnej gumki do włosów – zależało mi przede wszystkim na dobrym jakościowo produkcie, a także na tym, aby produkt był wykonywany w Polsce. Uwielbiam kupować polskie produkty. Jednak to gumki do włosów ręcznie robione skradły moje serce. Unikatowe wzory i kolory, doskonała jakość wykończenia produktu sprawiły, że używam ich niemal codziennie. Gumki do włosów Handmade to także idealny pomysł na prezent dla przyjaciółki, czy siostry – po prostu dla każdej kobiety. Ja sama zamówiłam kilka gumek do włosów dla mojej przyjaciółki, która mieszka W USA – produkty polskie to zawsze dobry pomysł na upominek dla obcokrajowców.

Przydatność gumek do włosów.

Czy rzeczywiście gumki do włosów są tak bardzo potrzebne? Są przecież kobiety, które pomimo długich włosów nie związują ich. Moim zdaniem są sytuacja, kiedy gumki do włosów stają się nieocenione i bardzo przydatne. I tu przypomina mi się historia mojej siostry, która zapomniała spakować gumki do włosów do torby porodowej. Niby nic, bo to tylko gumka do włosów, ale uwierzcie mi, przy długich włosach i różnych niedogodnościach porodowych, gumka do włosów byłaby wybawieniem:) Podobnie jak dobry trening – o ile wygodniej się biega, czy po prostu ćwiczy, kiedy włosy nie leca do oczy czy na twarz.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych sytuacji, kiedy poskromione włosy daje niesamowitą ulgę i duży komfort. Warto przy zakupie zdecydować się na gumki do włosów ręcznie robione – są one z reguły najwyższej jakości o niepowtarzalnych wzorach.

Więcej informacji znajdziecie na stronie stylowapolka.pl.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!