Podziel się:

Kobiety korzystają z rozmaitych dodatków. Ich eleganckie stroje urozmaicają torebki, pierścionki, bransoletki, kolczyki, szale i wiele, wiele innych dodatków. Kobieta w łatwy i szybki sposób, bez pomocy wróżki, przemienia się z Kopciuszka w księżniczkę. Czy taka prosta metamorfoza może dotyczyć również mężczyzny? Oczywiście, że tak! Dodatkiem, który podnosi męską atrakcyjność i wprowadza elegancję, ale też świadczy o dobrym guście, jest odpowiedni zegarek. Co jednak elegancja oznacza w praktyce? Co kryje się za słowem „odpowiedni”? Zobaczmy!

Hugo Boss. Zegarki gustowne i wyszukane

Panom, którzy poszukują eleganckiego dodatku w postaci zegarka, polecamy markę Hugo Boss. Dlaczego? Mamy tu do czynienia z czasomierzami wyposażonymi w paski z naturalnej skóry bądź w bransolety ze stali szlachetnej. Do tego Hugo Boss zegarki wyróżniają się także luksusowym wyglądem i precyzją wykonania. Żaden prawdziwy dżentelmen nie oprze się trójwymiarowym chronografom, mechanizmowi kwarcowemu czy smukłej obudowie (pozwala ona na swobodne trzymanie czasomierza pod mankietem koszuli) ze stali nierdzewnej, która wyróżnia się dużą odpornością na korozję. Elegancji niewątpliwie dodaje również wysokiej jakości szkło mineralne, które chroni zegarek przed zarysowaniami. 

Czasomierze Hugo Boss są też wodoszczelne, więc wykwintności nie zakłócą deszcz czy zachlapania. Dzięki takim cechom nieskazitelny wygląd zegarka udaje się utrzymać maksymalnie długo. Nie ma przecież nic gorszego niż noszenie na nadgarstku czegoś, co jest zaniedbane i przede wszystkim słabe jakościowo. To modowe faux pas, którego nie naprawi nawet najlepszy garnitur. Poza tym, co ważne, tarcze zegarków Hugo Boss mają optymalną wielkość. Dzięki temu dobrze prezentują się na ręce. Dostępne są modele pasujące do szczupłej dłoni, ale też te, które będą się dobrze prezentowały na nieco mocniejszym przedramieniu. Hugo Boss to czasomierze, które spełniają wszystkie męskie oczekiwania. I to nie tylko te związane z elegancją. Warto np. wiedzieć, że są one pozbawione niklu – metalu, który uczula (to jeden z najczęściej występujących alergenów). 

Elegancki zegarek i strój. To musisz wiedzieć!

 Wyszukany, gustowny zegarek najlepiej nosić w połączeniu ze strojami formalnymi oraz półformalnymi. Mile widziane są więc koszula, garnitur czy smoking, ale też wełniana marynarka zestawiona z dżinsami. Jeżeli wspomniane elementy są czarne, to koperta zegarka powinna być srebrna lub złota. Czasomierz musi także dobrze komponować się z innymi dodatkami, które w danym momencie mężczyzna ma na sobie. Spójność dotyczy przede wszystkim kolorystyki. W praktyce wygląda to tak, że pasek zegarka, obuwie, pasek od spodni, aktówka muszą mieć zbliżoną barwę. To samo dotyczy zgodności kolorystycznej zegarka i spinki do krawata czy spinek mankietowych (tu punktem odniesienia jest kolor koperty czasomierza). Mężczyzna ceniący luksusowe dodatki, który przestrzega tych zasad, udowadnia, że z elegancją jest za pan brat.

Viktoria Wolamin

Viktoria Wolamin

Zamiłowanie do podróży, mody i dobrego jedzenia. To niewątpliwie trzy najważniejsze pasje Viki.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!