Co zrobić, aby orgazmy były łatwe także dla kobiet? Szósty odcinek Rozważnej i Erotycznej na Empik Go

Podziel się:

W tym tygodniu zapraszam na szósty odcinek mojego i Magdy Mołek bestsellerowego podcastu Rozważna i Erotyczna na Empik Go pod tytułem „Przewodnik masturbacji dla kobiet”. Gorąco polecam paniom i panom ten temat. Mówi się, że o ile męski orgazm jest łatwy i prosty, o tyle kobiecy problematyczny, bo jakoby wymaga masę czasu i wysiłku. Otóż nieprawda. Te panie, które wiedzą, jak się pieścić i dotykać, potrafią szczytować tak samo szybko, jak faceci, a może i prędzej.

Problem z kobiecym orgazmem często polega na tym, że seks utożsamia się z penetracją. Ograniczanie całej erotycznej zabawy do wkładania penisa do pochwy nie jest rodzajem bodźca, którego najbardziej potrzebuje kobiece ciało. Gdyby facetów ciągnąć za włosy łonowe w czasie seksu, to też by mieli problem ze szczytowaniem. Kobiety nieustannie są zwodzone i prowadzone na fałszywe tropy informacjami, że jakoby bzykanie się w sposób jaki najbardziej odpowiada penisom ich partnerów ma być jednocześnie przepisem na przyjemność cipek. Stąd tak dużo pań uważa seks za mocno przereklamowaną rozrywkę. Szczególnie w towarzystwie panów, którzy oprócz penisa w wzwodzie niewiele więcej mają do zaoferowania. Rozumiem frustrację i rozczarowanie wszystkich kobiet, które unikają seksu ze swoimi partnerami – jeśli nie mam przyjemności z seksu, to go unikam, to bardzo logiczna zależność.

Znam 3 sposoby na osiągniecie orgazmu: nasza własna ręka (albo wibrator w naszej własnej dłoni), czyjaś ręka (albo wibrator w dłoni kogoś, kogo zapraszamy do zabawy), oraz najmniej efektywna, ale czasami sprawdzająca się w sprzyjających okolicznościach: jego penis pośrednio stymulujący, dość blisko czułych punktów, ale niedokładnie tam, gdzie byśmy sobie tego najbardziej życzyły. Panie i panowie! Sięgajmy śmiało do łechtaczek: przed, w trakcie i po penetracji! I nie żałujmy sobie masturbacji.

Masturbacja dostarcza kobietom przyjemności,, dużo przyjemności. Możesz mieć orgazm na swoich własnych warunkach, ty tu rządzisz. Nikt nie zostawi cię z pulsującą łechtaczką, kiedy czujesz, że dopiero się rozkręcasz. Ty wybierasz tempo, czas trwania i atrakcje podczas zabawy. Masturbacja pozwala eksperymentować w bezpiecznym zaciszu własnej sypialni, a potem zdobytą wiedzą dzielić się z partnerem lub partnerką. W 6. odcinku podcastu Rozważna i Erotyczna przedstawiamy orgazmiczny przewodnik dla pań.

Od kiedy wystartował podcast Rozważna i Erotyczna dostaję dziesiątki listów i wiadomości od kobiet, które też mają już dość siedzenia cicho i chcą głośno mówić o seksie i o innych ważnych sprawach. Jest coraz więcej Polek, które mają już dość siermiężnych pouczanek i połajanek erotycznych i zamiast tego, chcą znać swoje ciało, mieć zabawę przyjemność w łóżku i mocny głos w sprawach, które ich dotyczą.

Rozważnej i Erotyczna to podcast o seksualności i o zdobywaniu mocnego przekonania, że my kobiety też zasługujemy na rzeczy dobre zarówno w sypialni, jak i we wszystkich innych przestrzeniach. I że kobieca przyjemność i pewność siebie w łóżku nie tylko nikomu nie zagraża, ale wręcz przeciwnie, wszyscy na tym korzystają. Razem z Magdą Mołek nagrałyśmy rozmowy o sprawach ważnych dla kobiet i dla mężczyzn, które rzadko się porusza szczerze, uczciwie i wprost. Mówimy głośno o cipkach, łechtaczkach, orgazmach, przyjemności, prawie do dokonywania własnych wyborów dotyczących naszego ciała, seksu i życia, bez poczucia winy, wstydu i strachu, o budowaniu dobrych i uczciwych związków i wzmacnianiu pewności siebie w sypialni i w każdym innym miejscu, w którym wylądujemy z majtkami lub bez. Czasami się śmiejemy w czasie naszych rozmów, czasami głos nam drży ze wzruszenia, ale nigdy nie nudzimy profesorskim tonem ex katedra ani nie straszymy grzechem i seksem.

Z kodem erotyczna30dni słuchasz i czytasz 30 dni za darmo w aplikacji Empik Go. Wejdź na www.empik.com/gofree, aktywuj kod i pobierz aplikację. Kod ważny jest do 30.08.2020.

Marta Szulc

Marta Szulc

"Viva la Vida"... i nie chodzi wcale o perfum. Życie jest zbyt krótkie by przeżyć je byle jak.

1 Komentarz

Skomentuj artykuł!