Podziel się:

Każda kobieta doskonale wie, że biżuteria potrafi odmienić każdą stylizację. Może dodać jej charakteru i idealnie podkreślić styl jej właścicielki. Bo elegancka kobieta wystarczy, że ma ubrana jest w unikalną biżuterię, i już jest damą. Od pewnego czasu na topie są subtelne, delikatne bransoletki, które fantastycznie podkreślają naszą kobiecość. To celebrytki, których nazwa wzięła się właśnie od osób, które je noszą. Czym są celebrytki, jak wybrać idealną dla siebie?

Celebrytki – bransoletki gwiazd

To, za co pokochały celebrytki ten rodzaj biżuterii sprawił, że stały się one najmodniejszym trendem, który od kilku lat wciąż jest na czasie. Bransoletki celebrytki są dokładnie tym, czego dziś szuka każda modna i elegancka kobieta. Ich cechą charakterystyczną jest cienki łańcuszek z zawieszką. Tak zaprojektowana bransoletka wysmukla nadgarstek i dodaje mu niesamowitego wdzięku. Właśnie dlatego gwiazdy wielkiego i nieco mniejszego formatu tak chętnie je noszą. Dzięki tej modzie bransoletki tego typu są właśnie tym, o czym marzą kobiety. Zmysłowe, delikatne i subtelne. To właśnie dlatego są tak niepowtarzalne i uwielbiane przez każdą z nas. W końcu któraż kobieta nie chce poczuć się jak prawdziwa gwiazda?

Z czym nosić celebrytki?

Tak naprawdę pasują do każdej stylizacji. Fantastycznie czują się jako uzupełnienie eleganckiej, wieczorowej kreacji jak i jako subtelnie podkreślenie kobiecości w codziennym outficie. Są tak delikatne, że nie narzucają ani stylu, ani klimatu stylizacji. Dlatego są po prostu uniwersalne. To właśnie dlatego podbiły nasze serca i sprawiły, że dziś każda z nas chce ją mieć.

Najmodniejsze bransoletki celebrytki

To, co wyróżnia tego rodzaju bransoletki jest cienki, delikatny łańcuszek. Oczywiście, na rynku dostępne są także celebrytki z koralików, pereł i innych kamieni. Jednak największą popularność zdobyły te zmysłowe, łańcuszkowe. Najmodniejsze są celebrytki wykonane ze złota lub srebra, z ażurowymi i delikatnymi zawieszkami. Bo tak naprawdę o charakterze bransoletki decyduje to, jaką ma zawieszkę. W tym sezonie najmodniejsze są zawieszki w kształcie serca, czterolistnej koniczyny czy znaku nieskończoności. Ważne, aby były idealnie do nas dopasowane i wyrażały nasz indywidualizm. Jednak z zawieszkami nie ma co przesadzać. Im ich mniej, tym lepiej. Zbyt duża ich ilość sprawia wrażenie przeładowania i celebrytka nie prezentuje się już tak zjawiskowo.

Jak wybrać najlepszą zawieszkę do celebrytki?

Na rynku mamy do wyboru naprawdę sporo zawieszek. Którą z nich wybrać? To zależy, co chcemy wyrazić tym gadżetem. Bransoletki z koniczynką symbolizują szczęście, sławę i bogactwo. Jeśli właśnie w ten sposób chcesz wyrazić siebie, wiedz także, że są najmodniejsze w tym sezonie. Kolejne najmodniejsze zawieszki to te w kształcie serca. Jak łatwo się domyślić, symbolizują miłość, dobroć i oddanie. Jeśli jesteś szczęśliwie zakochana, powiedz to światu przez taką zawieszkę. I na koniec absolutny hit, czyli zawieszka ze znakiem nieskończoności. Oznaczać może wszystko, od nieskończonej miłości, aż po nieskończone szczęście.

Jak widać, bransoletki celebrytki to wciąż najmodniejsze gadżety. Jeśli chcesz poczuć się jak gwiazda, koniecznie znajdź tę, która będzie najlepiej podkreślać Twoją osobowość.

Marika Kuśnierz

Marika Kuśnierz

Miłośniczka stylu vintage i wszystkiego co w modzie nietypowe. Zawsze docenia odwagę i niesztampowe outfity.

Skomentuj artykuł!