Bransoletka – czy to dobry pomysł na prezent?

Podziel się:

Okres przed świętami Bożego Narodzenia to niezwykły czas, kiedy myślimy cieplej o bliskich osobach. Planujemy wówczas wspólny czas, ale i prezenty, jakimi obdarujemy najbliższych. Pomysłów na prezent świąteczny może być dużo, jednak warto zastanowić się nad takim, który naprawdę ucieszy ukochaną osobę i zostanie w jej pamięci na długi czas. Jednym z takich pomysłów może być właśnie bransoletka, szczególnie jeśli chodzi o podarunek dla kobiety.

Bransoletka kojarzy się nam przede wszystkim z biżuterią złotą lub srebrną, dawaną na szczególne okazje – urodziny, święta, rocznice. Bez wątpienia jest to piękny prezent niezależnie od okazji. Na rynku dostępna jest cała gama bransoletek, które różnią się od siebie materiałem, z jakiego są wykonane, a tym samym ceną, oraz stylistyką.

Bransoletki – różne rodzaje

Jak wcześniej wspomniałam, bransoletki mogą być różne. W zależności od materiału, z jakiego są wykonane można rozróżnić bransoletki bardziej eleganckie – ze złota, czy srebra, lub bransoletki na co dzień wykonane ze sznurka, czy rzemyka, ozdobione cyrkoniami, czy zawieszkami.

Bransoletka dla kogo dobry prezent?

Bransoletka to przede wszystkim piękny prezent dla każdej kobiety – czy to żony, narzeczonej, ale także siostry, czy dla mamy. Niemal każda z nas, niezależnie od wieku, uwielbia biżuterię, zarówno taką na specjalne okazje,którą założy do małej czarnej. Ale także biżuterię, która nie rzuca się w oczy, taką codzienną, którą może założyć do jeansów, czy sportowego looku.

Bransoletki dla par

Bardzo ciekawym pomysłem na prezent są bransoletki dla par. Są to personalizowane bransoletki z drewnianą zawieszką, na której umieścić można imiona,inicjały, ważną datę lub inny symboliczny napis. Co ważne taką bransoletkę można podarować nie tylko partnerce, czy partnerowi,ale także przyjaciółce, czy mamie.

Leev.pl tworzy takie bransoletki dla par w duchu ekologii – sama bransoletka wykonana jest z plecionego sznurka (pokrytego woskiem), a zawieszka z drewna, całość zapakowana jest w lniany woreczek. Warto dodać, że bransoletki dla par z Leev.pl są odpowiednio zaimpregnowane, tak aby można było nosić je codziennie, niemal w każdych warunkach.

Obdarowanie drugiej osoby taką bransoletką, świadczy przede wszystkim o naszym zaangażowaniu w tą relację. To znak, że pamiętamy o danej osobie, że jest dla nas bardzo ważna, tym bardziej jeśli i my nosimy taką bransoletkę.
Bez wątpienia bransoletka to doskonały pomysł na prezent, niezależnie od budżetu, jakim dysponujemy. Więc jeśli brakuje Ci pomysłu na świąteczny podarunek, poszukaj bransoletki, która ucieszy drugą osobę i zapewni, że o niej myślisz.

Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

Skomentuj artykuł!