Barner podbija świat Influencerów

Podziel się:

BarnerBrand to hiszpańska produkująca okulary ze szkłem, które chroni oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. Te promienie wpływają nie tylko na oczy, ale też na rytm dobowy, koncentrację i ogólne samopoczucie. Światło niebieskie wytwarzanie jest między innymi przez żarówki LED oraz ekrany urządzeń cyfrowych. Na niebezpieczeństwo szczególnie narażone są osoby, które pracują przy komputerach. Jednak biorąc pod uwagę, że często sięgamy po telefony, tablety itp. dla rozrywki- każdy powinien zwrócić uwagę na odpowiednią ochronę oczu.

Swoją opinią o marce dzielą się polscy Influencerzy, którzy nie tylko używają urządzeń cyfrowych dla rozrywki, ale też pracują z nimi. Pola Bogdańska, znana jako @simplybypola, spędza w pracy 8h dziennie przed komputerem, a dodatkowo prowadzi swój Instagram. Zauważyła, że chociaż nigdy nie miała problemów ze wzrokiem, bardzo się on pogorszył. „Już po tygodniu widzę dużą różnicę!”- z radością oznajmiła blogerka na swoim stories. Barnerem zachwycili się też najwięksi TikTokerzy. Wśród nich Kuba Norek. Znany ze swojego TikToka @norekkuba, podkreśla, że pod wpływem światła, szkła okularów przybierają fioletową poświatę i nawet na pierwszy rzut oka widać, że produkt wykonany jest z niezwykłą dokładnością i solidnością. Adam Żakiewicz może cieszyć się swoimi Barnerami również latem, gdy oślepiają nas promienie słoneczne, ponieważ wybrał oprawki z przeciwsłonecznymi nakładkami clip-on! Pod wrażeniem designerskiego wyglądu w okularach BarnerBrand jest również Aleksandra Antosiewicz, bardziej rozpoznawana pod pseudonimem @thisrtyfashionblog. Kobieta czuje się w nich niezwykle trendy! Swoimi okularami chwali się też @lukebook.pl, @dmbeauty.pl i @kamilowczarek. Najprostsze rozwiązania niosą najlepsze rozwiązania- z Barnerem można spędzać wiele godzin przed ekranami urządzeń cyfrowych i nie martwić się czerwonymi, suchymi i swędzącymi oczami. Blogerzy cieszą się, że oprócz tego, że chronią swój wzrok, wyglądają fajnie, a ich stylizacje nabierają wyjątkowego charakteru!

Połączenie troski o zdrowie ze stylowym dodatkiem wydaje się niemożliwe, jednak BarnerBrand się udało. To absolutny fenomen na polskim rynku, każdy powinien stać się ich posiadaczem. Czy uda im się zdobyć miano nowego must have? Z pewnością każdy, kto raz je przymierzy- śmiało powie, że tak. W dobie, kiedy przed urządzeniami cyfrowymi czas

 spędzają zarówno rodzice, nastolatkowie, jak i starsze pociechy, Barner jest idealnym rozwiązaniem do codziennego użytku. Firma proponuje wiele wzorów i modeli dla kobiet oraz mężczyzn, w ofercie znajdziemy także modne dodatki, jak specjalne nakładki przeciwsłoneczne. W dodatku można je nosić z soczewkami kontaktowymi, ponieważ szkła Barnera nie są korekcyjne.

Adrianna Mach

Adrianna Mach

Fotografia artystyczna, reklamowa - pasjonatka dwóch odrębnych kategorii. Każde przedsięwzięcie to dla niej nowa historia i całkiem nowe wyzwanie. Na łamach naszego magazynu recenzuje dla Was zarówno komercyjne, jak i amatorskie przedsięwzięcia. Zawsze opisując rzeczywistość bezstronnie i merytorycznie.

6 komentarzy

  1. Jestem ciekaw czy marka Barner w ofercie ma też etui skórzane do tego typu okularów? My posiadamy kontakt do projektanta i szwalni robiącej takie akcesoria. Zapraszam pod adres tego materiału partnera, gdzie dowiecie się więcej o ofercie etui na prezent i nie tylko.

Skomentuj artykuł!